iPhone 7 Çalışırken Görüntülendi!

0
472

iPhone 7 sızıntılarında bugün dişe dokunur bir haber geldi. iPhone 7 bu defa çalışır durumda ilk kez objektiflere yakalandı. Bakalım iPhone 7’nin tasarımını beğenecek misiniz?

Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı iPhone 7 modeli hakkında, her gün yeni bir sızıntı haberi geliyor. Bu sızıntı haberlerinde iPhone 7 hep kapalı konumda görüntüleniyor. Bu sefer ilk defa iPhone 7 çalışırken objektiflere yakalandı.

iPhone 7’nin tasarımsal açıdan biçimsiz bir kamera ile geleceği gündeme geldiğinde, büyük bir kesimin tepkisi olumsuz yönde olmuştu. Apple tasarımı böyle yapmaz dediğimiz bugünlerde, yeni gelen sızıntı tüm beklentileri altüst etti.

Yeni gelen iPhone 7 sızıntısında cihazı çalışır bir vaziyette görüyoruz. Ancak henüz nihai sürüm olmadığı ve testlerin sürdüğü için iPhone 7’nin üzerinde iOS’in test yazılımı yüklü. Uygulama simgelerinin ve durum çubuğunun biçimsiz görünmesinin nedenini, cihazda iOS’in test sürümünün yüklü olmasına bağladık.

Tasarım konusunda ise şimdiye kadar gelen sızıntıların doğruluğu bu fotoğraflar ile bir kez daha kanıtlanmış oldu. Ancak bunun bir prototip olduğunu Apple’ın nihai sürümde değişiklikler yapabileceğinin altını çizelim.

Bazı kuruluşlardan da aldığımız özel bilgilere göre; iPhone 7’de kesinlikle 3.5mm kulaklık girişi yer almayacak. Ses çıkışı Lightning üzerinden gerçekleştirilecek. Sızan görsellerde de bu net bir şekilde görünüyor.

YORUM YAP